• Wypożyczalnia samochodów przez internet to sposób na wygodną i szybką podróż gdziekolwiek chcesz!

Wynajem samochodów online

rezerwacja samochodow online

wypożyczalnia aut na lotniskuWypożyczaj auta wygodnie, korzystając z możliwości jaką daje specjalny system przygotowany na potrzeby internetowej rezerwacji pojazdów. Jeśli planujesz podróż i chcesz aby z lotniska od razu mieć bezpieczny transport to wynajem samochodów online jest stworzony specjalnie dla ciebie!

wynajem samochodów onlineWystarczy, że przejdziesz przez intuicyjny formularz rezerwacji a wybrany przez ciebie samochód zostanie podstawiony w jednym z punktów odbioru.

Na początek wybierz datę odbioru i oddania pojazdu wraz z godzinami, a także wybierz punkt odbioru samochodu, korzystając z dostępnych na liście miejsc. W następnym kroku system wygeneruje listę pojazdów, które są do wynajęcia w określonym przez ciebie dniu. Do ciebie należy wybór interesującego pojazdu. Porównaj parametry wszystkich proponowanych aut i wybierz właśnie to, które spełnia wszystkie twoje oczekiwania. W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o uzupełnienie formularza rezerwacji o potrzebne dane osobowe oraz adres mailowy. Po przejściu dalej zobaczysz swoje dokładne zamówienie. W tym miejscu warto prześledzić jeszcze raz dokładnie zamówienie. Jeśli wszystko się zgadza to wystarczy kliknąć “Rezerwuję”, a na adres mailowy podany w formularzu zostanie przesłane potwierdzenie zamówienia.

Wypożyczaj samochody przez internet i zaoszczędź mnóstwo czasu na dopełnianiu wszelkich formalności w stacjonarnych wypożyczalniach pojazdów.

Categories : wypożyczalnia aut